02155291070-1
9 / 10
از 26 کاربر

استرچ پالت بند

استرچ پالت بند یکی از پرکاربردترین نایلون هایی است که از مزایای آن برای امور بسته بندی کالاهای مختلف در کارخانجات مورد استفاده قرار گرفته می شوند. شرکت باران پلاست به عنوان یکی از کمپانی های تولید کنندۀ لفاف های بسته بندی در ایران فعالیت می کند. این مجموعه با استفاده از مواد اولیۀ درجه یک محصولات خود را تولید و به فروش می رساند. فروش استرچ پالت بند نیز بخشی از سلفون های صنعتی است که توسط این کمپانی تولید و عرضه می شوند.

کاربرد فیلم استرچ

فیلم استرچ همان نایلون استرچ پالت بند می باشد که به صورت رولی بسته بندی شده وکارخانجات از مزایای سلفون استرچ برای بسته بندی محصولات در صنایع مواد غذایی، صنعتی، کشاورزی، لبنیات، پروتئینی، پزشکی و غیره بهره می گیرند. یکی از دغدغه هایی که تولید کنندگان با آن درگیر هستند، مسئله بسته بندی کالاها می باشد. به نحوی که امکان جابجایی آنها ساده تر صورت گیرد، علاوه بر آنکه ارزش و کیفیت اولیۀ محصولات برای مدت زمان زیادی حفظ گردد. بدین وسیله شاهد گسترش خرید و فروش نایلون استرچ پالت بند در دنیا و همچنین ایران می باشیم.

با خرید فیلم استرچ و استفاده از دستگاه های مخصوص به سهولت و سرعت عمل بالایی حجم زیادی از محصولات تولید شده را به صورت مکانیزه بسته بندی نمود. شرکت باران پلاست نیز در این عرصه توانسته در بازار تولید و فروش پلاستیک استرچ پالت بند به شکل رول های هزار متری، عرض 10 الی 150 سانتی متر و ضخامت 3 لایه ای و 5 لایه فعالیت داشته باشد. قابل ذکر است که باران پلاست قادر به تولید فیلم استرچ با ابعاد سفارشی می باشد. در این صورت شرکت ها متناسب با نیاز خود و حجم بالا قادر به خرید استرچ پالت بند با قیمت ارزان تر از بازار خواهند بود چون خرید مستقیم از شرکت تولید کننده بسیار ارزان تر خواهد بود.

استرچ پالت بند

مهمترین نکات خرید نایلون استرچ پالت بند

همانطور که آگاه هستید، خرید و فروش هر کالایی نیاز به توجه و رعایت یک سری نکات استاندارد دارد. در رابطه با خرید پلاستیک استرچ پالت بند یا همان فیلم استرچ نیز این مسئله صدق می کند.

داشتن کشش و چسبندگی بالا، استفاده از مواد اولیۀ مرغوب و با کیفیت، پشتیبانی از دستگاه های مکانیزه و دستی، شفافیت، داشتن سطحی صاف و داشتن ضخامت لازم از جمله موارد مهمی هستند که نقش بسزایی بر روی خرید نایلون استرچ پالت بند دارد.

از گذشته تا به امروز هدف از تولید سلفون های صنعتی این است که بتوانند محصولات تولید شده در کارخانجات را تا زمانی که به دست مصرف کننده می رسانند، به درستی حفظ نمایند. بدین وسیله بتوانند از آسیب دیدگی، نفوذ آب و رطوبت، گرد و خاک، ضربه و ساییدگی، پارگی و مواردی از این قبیل به کالاها جلوگیری کنند. در نتیجۀ آن همواره شاهد فروش انواع نایلون استرچ در ابعاد و ضخامت های متفاوت توسط شرکت های تولید کنندۀ نایلون های بسته بندی صنعتی چون شرکت باران پلاست می باشیم.

فروش استرچ پالت بند با چسبندگی بالا

نایلون استرچ خانگی (سلفون خانگی)، سلفون استرچ علوفه، استرچ پالت بند (سلفون صنعتی)، استرچ دستی و ... نمونه های مختلفی از پلاستیک های استرچ هستند که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی توسط شرکت های تولید کنندۀ فیلم استرچ تولید و در اختیار مشتریان قرار گرفته می شود.

در حال حاضر با خرید نایلون استرچ پالت بند و دستگاه های پالت بند اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، کارخانجات به راحتی، با سرعت بالا، قیمت ارزان و صرف نیروی انسانی حداقل توانسته اند تحول بزرگی در صنعت بسته بندی محصولات بوجود آورند. در نتیجۀ آن می توانید رشد چند برابر فروش کارخانجات و ارائه کالاها با بهترین بسته بندی در سطح بازار داخل و خارج از کشور باشید.

خوشبختانه صنعت خرید و فروش نایلون استرچ پالت بند در سراسر دنیا رونق و کاربرد خاص خود را دارد و همواره شرکت ها در صدد آن هستند که بتوانند تنوع سلفون های صنعتی را ارتقاء ببخشند تا رضایت مندی مشتریان را بیش از پیش به همراه داشته باشند.

استرچ پالت بند

عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت استرچ پالت بند

قیمت استرچ پالت بند به میزان قابل توجهی به متراژ رول های بسته بندی نایلون استرچ، عرض، تعداد لایه های تشکیل دهنده و همچنین کیفیت مواد اولیۀ آن بستگی دارد. برای دریافت قیمت نایلون های استرچ پالت بند می توانید با واحد فروش شرکت باران پلاست تماس بگیرید. این مجموعه قادر به پاسخگویی شما به صورت اینترنتی و تلفنی می باشد. در واقع می توانید خرید سفارشی استرچ پالت بند را به صورت کاملاً اینترنتی و تضمین شده تجربه کنید.

چسبندگی نایلون استرچ نسبت به نایلون شیرینگ بیشتر است و به همین علت برای محکم کاری خیلی از کالاها که حین حمل و نقل ممکن است جابجایی زیادی داشته باشند، از مزایای نایلون استرچ پالت بند و یا استرچ دستی استفاده می کنند.

فروش رول استرچ پالت بند

لازم به ذکر است از ویژگی های پلاستیک استرچ دستی برای بسته بندی اسباب و اثاثیه نیز می توانند در کنار نایلون حبابدار استفاده نمایند. هر کدام از آنها دارای ویژگی های منحصربفردی هستند که عموم مردم و صنعت گران نسبت به آن آگاهی دارند و می توانند به موقع از آنها بهره گیرند.

در نتیجۀ آن کاخانجات از مزایای فروش رول استرچ پالت بند در مدت زمان کوتاهی و سرعت بالا می توانند با ماشین لیفتراک و دستگاه پالت بند اقدام به بسته بندی کالاهای تولیدی به همراه پالت کرذه اند که حمل و نقل آنها ساده تر شده است.

برای آگاهی از قیمت و نحوۀ خرید استرچ پالت بند با شرکت باران پلاست تماس حاصل فرمائید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :