02155291070-1
10 / 10
از 11 کاربر

فروش دستگاه دستی استرچ پالت

فروش دستگاه دستی استرچ پالت به عنوان وسیله ای پرتابل و سبک عرضه می شود. شرکت باران پلاست جزء یکی از شرکت های معتبر در عرصۀ تولید و عرضۀ مستقیم انواع سلفون بسته بندی صنعتی از جمله نایلون استرچ پالت بند، شیرینگ، حبابدار و غیره می باشد. این مجموعه به دلیل فعالیت تخصصی که در این حوزه دارد، فروش دستگاه دستی استرچ پالت با قیمت ارزان را در لیست محصولاتی که عرضه می کند، قرار داده است. بنابراین در صورت نیاز به دستگاه دستی استرچ پالت بند می توانید با واحد فروش مجموعه تماس بگیرید. فروش دستگاه های دستی استرچ پالت موجب شده تا به سهولت و در مدت زمان کوتاه بسته بندی کالاهای پالت دار را انجام داد.

نحوۀ کاربرد دستگاه دستی استرچ پالت

با گسترش کاربرد نایلون های استرچ پالت برای بسته بندی کالاها به همراه پالت، شاهد فروش انواع دستگاه دستی استرچ پالت در سطح کشور می باشیم. کاربرد دستگاه های استرچ کش دستی بسیار ساده و روان می باشد و به دلیل قابلیت پرتابل بودن، به راحتی می توان در فضاهای مختلف از مزایای آن بهره برد. با تولید پلاستیک استرچ، باعث شد تا صنعت گران علاوه بر دستگاه های صنعتی مکانیزه، دستگاه دستی استرچ پالت بند را ساخته و در دسترس متقاضیان در اقصی نقاط کشور قرار دهند.

قابلیت تنظیم میزان کشش فیلم استرچ و ارتفاع نایلون استرچ بین عرض 30 الی 60 سانتی متر از مهمترین ویژگی های دستگاه پالت پیچ دستی می باشد. فروش کاربردی ترین دستگاه دستی استرچ پالت به شما کمک می کند که بتوانید در فضای اندکی که در اختیار دارید، کالاهای مورد نظر خود را با حداقل هزینه و نیروی انسانی بسته بندی ایمن نموده و به صورت کاملاً شکیل عرضه کنید.

فروش دستگاه پالت پیچ دستی

شرکت باران پلاست به دلیل نوع فعالیتی که دارد، در کنار تولید انواع سلون صنعتی، به منظور کمک به صنعت گران که از فضای کافی برای راه اندازی بسته بندی مکانیزه برخوردار نمی باشد، فروش دستگاه پالت پیچ دستی را با قابلیت تنظیم ارتفاع و کشش استرچ با قیمت مناسب انجام می دهد.

به دلیل مزایای قابل توجهی که نایلون استرچ پالت بند در صنعت بسته بندی کالاهای تولید شده دارد. برای سرعت بخشیدن به فرآیند بسته بندی نیاز به تهیه و خرید دستگاه دستی استرچ پالت است چون بدین وسیله با کمترین هزینه می توان به کمک تعداد پرسنل اندک، کالاها را به همراه پالت بسته بندی نمود و حمل و نقل وسایل را ساده تر نمود.

کاربرد فیلم استرچ بسته بندی برای انسجام بخشیدن به بسته های کالا و جلوگیری از نفوذ گرد و خاک، رطوبت و همچنین پراکندگی کالا از یکدیگر می باشد. با این تفاسیر برخی از شرکت ها و فروشگاه ها فروش دستگاه دستی استرچ پالت بند را در مدل های مختلف انجام می دهند. بنابراین شرکت ها، کارخانجات و کارگاه های کوچک بسته بندی کالا، می توانند متناسب با حجم کالاهایی که قرار است بسته بندی کنند، بهترین دستگاه استرچ پالت بند را خریداری نموده و از آن استفاده نمایند.

در حال حاضر انواع دستگاه استرچ پالت چون دستگاه استرچ پالت رومیزی، دستگاه استرچ پالت پیچ دستی، دستگاه استرچ پالت صنعتی و غیره در مدل های مختلف ساخته شده و مورد استفاده قرار گرفته می شوند. شرکت باران پلاست نیز با بررسی نیاز بازار و تقاضای مصرف کنندگان، توانسته فروش دستگاه دستی فیلم استرچ پالت با قیمت ارزان انجام دهد.

طراحی دستگاه استرچ پالت پیچ دستی به نحوی است که رول فیلم استرچ داخل دستگیرۀ تعبیه شده قرار گرفته می شود. با استفاده از نیروی دست، لایه های پلاستیکی استرچ به دور بسته کشیده می شود و بدین وسیله می توان برای بسته بندی کالاهایی در ابعاد نسبتاً بزرگ و کوچک در تعداد اندک استفاده نمود.

توجه داشته باشید که فروش دستگاه دستی استرچ پالت صنعتی برای کارهای محدود می باشد و بهترین گزینه برای کاربرد دم دستی و سریع می باشد و شرکت های کوچک که فضای کافی برای استفاده از دستگاه های صنعتی استرچ پالت بند در ابعاد بزرگ ندارند، می توانند از مزایای این نوع دستگاه بهره گیرند.

قیمت دستگاه دستی استرچ

قیمت دستگاه دستی استرچ به قابلیت و کیفیت دستگاه بستگی دارد. اگر قصد خرید دستگاه دستی استرچ پالت را دارید می توانید با مرکز فروش شرکت باران پلاست تماس بگیرید. این مجموعه به صورت کاملاً تخصصی در زمینۀ تولید و عرضۀ مستقیم انواع نایلون بسته بندی صنعتی فعالیت می کند. علاوه بر آن عرضه و فروش دستگاه های دستی استرچ پالت را انجام می دهد.

میزان قابلیت تنظیم کشش فیلم استرچ، قابلیت تنظیم ارتفاع، کاربری ساده و تنوع کاربرد از جمله مواردی هستند که تأثیر مستقیم بر روی قیمت فروش دستگاه دستی استرچ پالت بند دارد.

با توجه به اهمیت کاربرد فیلم استرچ در فرآیند بسته بندی کالاهای مختلف در ابعاد متفاوت، برخی از کمپانی ها که قدرت خرید دستگاه های صنعتی بزرگ و قیمت بالا ندارند، در ابتدای کار می توانند با قیمت ارزان و بازدهی بالا اقدام به خرید دستگاه استرچ پیچ دستی می نمایند. بدین ترتیب با حداقل هزینه و فضای زیاد می توانند نیاز اولیۀ خود را مرتفع سازند.

به دلیل رول بودن فیلم استرچ، طراحی و ساخت دستگاه استرچ پیچ دستی بسیار کاربردی است چون بسیار سبک است و به سهولت می توان از آن استفاده نمود و بتوان به طور کامل برای بسته بندی کالاها به همراه پالت به کار برد و بسیار مقرون به صرفه می باشد. برای خرید دستگاه دستی استرچ پالت ارزان می توانید به شرکت باران پلاست مراجعه کنید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :