02155291070-1
9 / 10
از 43 کاربر

نایلون حبابدار

نایلون حبابدار از جمله پرکاربردترین انواع پلاستیک بسته بندی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شوند. شرکت باران پلاست یکی از تولیدکنندگان بزرگ در حوزۀ تولید سلفون های صنعتی می باشد که در لیست محصولات پلاستیکی، تولید و فروش انواع نایلون حبابدار را مشاهده نمائید. هدف از طراحی و تولید نایلون حبابدار این است که بتوانند از مزایای این نوع پلاستیک در جهت امور بسته بندی کالاهای مختلف در شرکت ها و همچنین اسباب کشی منازل استفاده نمود.

فروش نایلون حبابدار و موارد کاربرد آن

همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم، پلاستیک حبابدار برای امور بسته بندی اقلام مختلف تولید شده اند. از ویژگی های این نایلون می توان به شفافیت، داشتن حباب های هوا و همچنین استحکام بالای این سلفون صنعتی اشاره نمود. لذا شرکت های تولید کنندۀ پلاستیک صنعتی، تولید نایلون حبابدار دو لایه و سه لایه ای را با استفاده از مواد اولیۀ پلیمری درجه یک انجام می دهند. از این رو میان لایه ها فضاهای حباب هوا در نظر گرفته اند که قابلیت ضربه گیری داشته باشند. به همین دلیل است که کاربرد پلاستیک حبابدار برای بسته بندی کالاهای مختلف به کار برده می شوند.

نکتۀ مهمی که در رابطه تولید نایلون حبابدار وجود دارد، این است که شرکت باران پلاست، نایلون حبابدار بسته بندی را در سه اندازۀ حباب 10، 20 و 30 میلی متر و گریدهای متفاوت تولید می کند .

فروش نایلون حبابدار به صورت رولی است که در نتیجۀ آن عموم مردم و شرکت ها می توانند متناسب با نیاز، مقدار مورد نیاز خود را با قیمت ارزان و کیفیت بالا خریداری کنند.

نایلون حبابدار

مهمترین مصارف پلاستیک حبابدار ضربه گیر

بیشترین کاربرد نایلون حبابدار ضربه گیر در صنعت مکانیک برای امور بسته بندی قطعات یدکی حساس، صنعت خودروسازی برای بسته بندی قسمت های حساس خودرو چون شیشۀ ماشین و چراغ و آیینه و مواردی از این قبیل، صنعت موتورسیکلت و دوچرخه سازی، صنعت ساخت دستگاه های پزشکی که از حساسیت بالا برخوردار می باشند. صنعت ساخت تجهیزات و لوازم خانگی که می توان به بسته بندی یخچال، اوجاق گاز، کابینت، ظروف آشپزخانه و .. اشاره کرد.

از دیگر کاربردهای مهم رول پلاستیک حبابدار در صنعت حمل و نقل و بسته بندی وسایل مختلف می باشد.

خرید اینترنتی پلاستیک ضربه گیر

با گسترش فضای مجازی، امروزه امکان خرید اینترنتی پلاستیک ضربه گیر یا همان نایلون حبابدار برای کمپانی های تولیدی مختلف فراهم می باشد. در ضمن فروشگاه های عرضه کنندۀ پلاستیک های صنعتی قادر به تأمین و خرید اینترنتی نایلون حبابدار با قیمت ارزان توسط شرکت باران پلاست که یکی از تولیدکنندگان با سابقه در این عرضه می باشند.

فروش نایلون پلاستیکی حبابدار به صورت رول و کیسه ای می باشد. بنابراین متقاضیان خرید نایلون حبابدار متناسب با نیاز می توانند مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین مدل پلاستیک ضربه گیر را سفارش دهند.

نایلون حبابدار از کجا بخرم؟

با توجه به کاربرد قابل توجهی که پلاستیک حبابدار ضربه گیر در صنعت بسته بندی اقلام مختلف دارد، امکان خرید نایلون حبابدار از طریق مراجعه به شرکت های تولید کننده، فروشگاه های عرضه کنندۀ پلاستیک های صنعتی و همچنین مغازه های فروش تأسیسات و تجهیزات ساختمانی نیز فراهم می باشد.

نکتۀ مهمی که در رابطه با نحوۀ خرید نایلون حبابدار بسته بندی وجود دارد، حجم خرید شما و قیمت نایلون حبابدار می باشد. بنابراین متناسب با میزان مصرفی که از پلاستیک ضربه گیر دارید، می توانید از هر کدام از این مراکز خریداری کنید. به عنوان مثال برای خرید نایلون حبابدار بسته بندی ارزان می توانید به شرکت باران پلاست که تولیدکنندۀ انواع لفاف صنعتی در سراسر کشور می باشد، مراجعه کنید. این شرکت با راه اندازی وب سایت رسمی باران پلاست نیز شرایط مناسبی برای کارخانجات و مراکز توزیع کنندۀ نایلون های صنعتی فراهم نموده است که امکان سفارش دهی اینترنتی انواع نایلون بسته بندی را به مشتریان می دهد.

نایلون حبابدار

قیمت رول نایلون حبابدار

قیمت رول نایلون حبابدار به تعداد لایه و کیفیت مواد اولیۀ تشکیل دهندۀ این پلاستیک بستگی دارد. البته لازم به ذکر است بسته بندی و فروش پلاستیک ضربه گیر به صورت رول و کیسه می باشد که ابعاد آنها نیز تأثیر مستقیم بر روی قیمت نایلون حبابدار بسته بندی دارد.

کارخانجات و مغازه های توزیع کنندۀ انواع نایلون می توانند با قیمت ارزان، تنوع و کیفیت بالا اقدام به خرید انواع نایلون حبابدار نمایند.

قیمت کیسه نایلون حبابدار

قیمت کیسه نایلون حبابدار نیز همانطور که به آن اشاره شد، به ابعاد، تعداد لایه، ضخامت و کیفیت پلاستیک بستگی دارد. به طور کلی تولید کیسه نایلون حبابدار در دو مدل سه بُعدی و دو بُعدی تصورت می گیرد. از این رو قیمت کیسه حبابدار 2 بُعدی که نوع معمولی پلاستیک ضربه گیر حبابدار محسوب می شود، ارزان تر می باشد. لیکن نایلون حبابدار سه بُعدی به شکل مکعب ساخت می شود و برای بسته بندی محصولات مختلف که دارای شکل منظم چون یخچال، مبلمان، کمد و غیره به کار برده می شوند.

باران پلاست جزء یکی از کمپانی های تولید کنندۀ معتبر و بزرگ در عرصۀ تولید انواع پلاستیک بسته بندی از جمله نایلون های استرچ، نایلون استرچ پالت بند، انواع نایلون حبابدار، نایلون ضربه گیر، پلاستیک شیرینگ و غیره می باشد. این مجموعه همچنین به دلیل برخورداری از دستگاه های چاپ برچسب، قادر به تولید نایلون بسته بندی سفارشی با برچسب های چاپ شده می باشد. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوۀ سفارش دهی و همچنین دریافت لیست قیمت انواع نایلون بسته بندی و ضربه گیر می توانید با واحد فروش شرکت باران پلاست تماس بگیرید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :