02155291070-1

قیمت نایلون حبابدار

9 / 10
از 19 کاربر

قیمت نایلون حبابدار به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که در این مقاله قصد معرفی و اشاره ای مختصر به این موارد را داریم. شرکت باران پلاست یکی از باسابقه ترین تولیدکنندگان پلاستیک های صنعتی است که توانسته در تهران راه اندازی کند. این مجموعۀ تولیدی به دلیل فعالیت حرفه ای که انجام می دهد، با بهترین قیمت انواع نایلون حبابدار را در سراسر کشور به فروش می رساند.

تولید نایلون حبابدار بسته بندی در مدل های مختلف صورت می گیرد. به طور عمده تولید پلاستیک ضربه گیر به صورت دو لایه ای و سه لایه ای و به سبک دو بعدی و سه بعدی تولید و عرضه می شوند. بنابراین کارخانجات و مغازه ها و اشخاص حقیقی می توانند متناسب با نیاز، با بهترین قیمت نایلون حبابدار بسته بندی را برای فرآیند ضربه گیری و بسته بندی کالاهای تولیدی و همچنین حمل و نقل وسایل منزل خریداری کنند.

عوامل تعیین قیمت پلاستیک حبابدار

مهمترین عوامل تعیین کنندۀ قیمت پلاستیک حبابدار، ابعاد، تعداد لایه ها، متراژ رول نایلون، سایز حباب و کیفیت مواد اولیۀ تشکیل دهندۀ پلاستیک تولید شده می باشد. به دلیل تولید داخلی پلاستیک های بسته بندی، قیمت نایلون حبابدار ارزان است که امکان خرید این نوع پلاستیک برای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل برای عموم مردم فراهم می باشد.

لذا شرکت باران پلاست، هدف از تولید نایلون حبابدار بسته بندی را خاصیت ضربه گیر بودن این نوع پلاستیک می داند. در واقع شرکت های تولیدی و همچنین عموم مردم برای آنکه بتوانند کالاهای خود را از صدمات جدی و خسارت های احتمالی که حین حمل و نقل ممکن است به وسایل وارد شود، جلوگیری کنند، از مزایای نایلون حبابدار ضربه گیر بهره می گیرند.

قیمت نایلون حبابدار

لذا کاربردی که این نوع پلاستیک در امور بسته بندی و مقابله با آسیب دیدگی وسایل حساس و شکستنی دارد، قیمت نایلون حبابدار ضربه گیر بسیار ناچیز و مقرون به صرفه می باشد. به همین علت بیش از پیش شاهد کاربرد انواع نایلون صنعتی برای بسته بندی کالاهای مختلف هستیم. متناسب با موقعیت و نوع کاربری، هر کدام از این پلاستیک های صنعتی بسته بندی مورد استفاده قرار گرفته می شوند که به واسطۀ آنها بتوان کالاها را از صدمات و آسیب دیدگی محافظت نمود.

قیمت نایلون ضربه گیر

قیمت نایلون ضربه گیر به ضخامت و سایز حباب پلاستیک بستگی دارد. به طور قطع هنگام خرید وسایل شکستنی، ظروف آشپزخانه، تجهیزات لوازم جانبی خودرو، لوازم خانگی و ... بسته بندی نایلون حبابدار ضربه گیر را مشاهده کرده اید. در واقع کارخانجات با بهره گیری از پلاستیک ضربه گیر توانسته اند، به میزان قابل توجهی از خسارات ناشی از حمل و نقل اقلام مختلف جلوگیری کنند.

از این رو افرادی قصد اسباب کشی و حمل و نقل وسایل منزل و محیط های اداری و تجاری را دارند، با قیمت مناسب نایلون حبابدار دو لایه و یا سه لایه خریداری می کنند که به واسطۀ آن بتوانند از ورود آسیب به وسایل جلوگیری کنند.

در صورت نیاز به خرید پلاستیک حبابدار در حجم بالا و انبوه می توانید از طریق شرکت باران پلاست، با قیمت ارزان انواع نایلون حبابدار ضربه گیر را خریداری نمائید. این مجموعه برای رفاه حال مشتریان ثابت و یا اولین مشتری، امکان سفارش اینترنتی انواع نایلون بسته بندی را در کنار مشاوره و راهنمایی شما عزیزان قرار داده است. بنابراین می توانید با اطمینان خاطر و به صورت کاملاً تضمین شده، با قیمت تولیدی نایلون های ضربه گیر و بسته بندی مورد نیاز خود را خریداری نموده و در مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرید.

قیمت انواع نایلون بسته بندی

قیمت انواع نایلون بسته بندی، همانطور که مشخص است، بر اساس مدل، فناوری تولید، نوع و جنس مواد اولیۀ تشکیل دهنده و همچنین ضخامت و متراژ رول تعیین می شود. با این تفاسیر قیمت رول نایلون حبابدار متفاوت از سایر پلاستیک های بسته بندی می باشد چون دارای مشخصات فنی ساختاری متفاوت است که تأثیر مستقیم بر روی قیمت تمام شدۀ تولید نایلون ها دارد.

شرکت باران پلاست محصولات نایلون حبابدار را در سه سایز حباب 10، 20 و 30 میلی متر و ضخامت دو لایه ای و سه لایه ای به صورت رول و کیسه ای تولید می کند. در نتیجه متناسب با مشخصات ساختاری که رول های تولیدی پلاستیک ضربه گیر دارد، قیمت رول نایلون حبابدار بسته بندی دو لایه ای متفاوت از سه لایه ای می باشد که البته ابعاد حباب نیز به نوبۀ خود تأثیرگذار می باشد.

قیمت رول و کیسه نایلون حبابدار

از این رو برای آگاهی از قیمت رول و کیسه نایلون حبابدار می توانید با واحد فروش شرکت باران پلاست تماس بگیرید. همانطور که گفته شد، تفاوت های جزئی که هنگام تولید پلاستیک های بسته بندی در نظر گرفته می شود، به میزان قابل توجهی بر روی تعیین قیمت نایلون های بسته بندی دارد.

با توجه به کاربرد قابل توجهی که نایلون های ضربه گیر در فرآیند بسته بندی و حمل و نقل کالاهای مختلف در کارخانجات، عرضۀ کالا، نگهداری و همچنین اسباب کشی لوازم خانگی دارد، قیمت نایلون حبابدار ضربه گیر بسیار ارزان می باشد چون باعث افزایش طول عمر مواد غذایی و همچنین ایمن نگه داشتن وسایل مختلف از ضربات و صدمه های بیرونی می شود.

بنابراین بیش از گذشته شاهد تولید طرح های متنوع تری از نایلون های بسته بندی و ضربه گیر (نایلون شیرینگ، نایلون استرچ، نایلون استرچ پالت و نایلون حبابدار) توسط کمپانی های تولید کنندۀ سلفون های صنعتی می باشیم. شرکت باران پلاست نیز با بیش از 30 سال سابقۀ تولید و پخش نایلون های بسته بندی، با قیمت ارزان انواع نایلون بسته بندی را در سراسر کشور به فروش می رسانند. 

 برای اطلاع از قیمت نایلون حبابدار میتوانید با کارشناسان فروش ما در مجموعه باران پلاست تماس حاصل فرمایید ، به دلیل فروش مستقیم انواع نایلون های بسته بندی، قیمت های در نظر گرفته شده به قیمت تولیدی می باشد. نایلون حبابدار همانطور که از نامش پیداست دارای حباب هایی می باشد که نقش این حباب‌ها ضربه گیری بوده و مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد. نایلون حباب دار برای بسته بندی محصولات و کالاهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نایلون را در زمان اسباب کشی نیز استفاده می ‌کنند و با پیچاندن نایلون به دور کالاها ، بسته بندی بسیار خوب و مقاومی را ایجاد می نمایند. قیمت نایلون حبابدار بسیار مناسب بوده و این یکی از مزیت های عالی آن به شمار می ‌رود و موجب شده تولید کنندگان بتوانند از این نایلون برای محصولات مختلف بهره ببرند.ببارانراین اگر برای بسته بندی محصولات خود به دنبال بسته بندی ارزان و مقاوم هستید به شما پیشنهاد می شود از پلاستیک حباب دار استفاده کنید. نایلون حباب دار دارای لایه درونی صاف و لطیف بوده که در تماس با کالا میباشد و همچنین پوشش بیرونی نایلون حبابدار را حباب‌هایی از هوا تشکیل می دهند که نقش ضربه گیر را دارند. نایلون حبابدار از مواد پلی اتیلنی ساخته شده است. این نایلون جهت بسته بندی و نگهداری از کالاهای چوبی، لوازم خانگی، لوازم دکوری ،مبلمان، لوازم برقی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت انواع نایلون حبابدار

 به طور کلی قیمت نایلون حبابدار بسیار مناسب بوده و همین امر موجب شده تا تولیدکنندگان زیادی از این نوع بسته بندی استفاده کنند. قیمت نایلون حبابدار به طور رایج بر حسب کیلوگرم بوده و با توجه به نوع نایلون، قیمت ها متغیر می باشد. در صورتی که از تولیدکنندگان معتبر همچون باران پلاست خرید نایلون حبابدار انجام دهید می توانید با بهترین قیمت نایلون حبابدار را تهیه نمایید. مراکز زیادی فروش نایلون حبابدار را ارائه می‌کنند و هر یک قیمت‌گذاری مختلفی را بر روی محصولاتشان انجام می دهند، به طور کلی هر چه کیفیت نایلون ها بالاتر باشد طبیعتاً قیمت آن بالاتر خواهد بود اما در این میان فروشندگان منصفی همچون مجموعه باران پلاست در کنار در نظر گرفتن کیفیت بالا برای محصولاتشان ، قیمت های بسیار مناسبی را در نظر گرفته اند تا بتوانند رضایت مشتریانشان را به خود جلب نمایند.

بهترین قیمت نایلون حبابدار

نایلون حباب دار در صنعت بسته‌بندی نقش مهمی دارد و به عنوان بسته بندی و پوششی برای کالا ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نایلون ها به صورت رولی و فله ای در بازار به فروش می رسند و قیمت نایلون حبابدار در انواع مختلف می ‌تواند متفاوت باشد. نایلون حبابدار را می توانید از تولیدکنندگان تهیه کنید این مراکز به دلیل حذف واسطه ها می توانند بهترین قیمت نایلون حبابدار را به شما ارائه کنند. نایلون حبابدار از نظر سایز حباب ها ، تعداد لایه ، نوع ، ابعاد و غیره مختلف بوده و به همین دلیل هر یک از آنها قیمت هایی متفاوت از هم دارند.کیفیت نایلون حبابدار یکی از موارد مهمی است که در کنار قیمت باید به آن حتماً توجه شود. نایلون حبابدار را می‌توانید به صورت چند بار مصرف مورد استفاده قرار دهید و برای پوشش دهی محصولات از آن استفاده کنید.فروش اینترنتی نایلون حبابدار از طریق سایت باران پلاست ارائه می‌ شود و افراد می ‌توانند و برای واحد های تولیدی و مصارف گوناگون خرید نایلون حبابدار را انجام دهند.اگر خرید نایلون حبابدار را به صورت عمده انجام دهید ، می توانید با کمترین قیمت نایلون حبابدار را تهیه نمایید و تولیدکنندگان به منظور صرفه جویی در هزینه ها خرید نایلون را به صورت عمده انجام می دهند تا بتوانند با قیمت پایین‌تری آن را تهیه نمایند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :