02155291070-1

قیمت نایلون شیرینگ

9 / 10
از 11 کاربر

قیمت نایلون شیرینگ به سایز، ضخامت و لایه های تشکیل دهندۀ نایلون ها بستگی دارد. شرکت باران پلاست جزء یکی از تولیدکنندگان بزرگ انواع لفاف های بسته بندی می باشد که به شکل رول تهیه نموده و به فروش می رسانند. مقصود از نایلون لفاف، پلاستیک های هستند که به منظور امور بسته بندی کالاهای مختلف در صنایع متعددی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. پیش از خرید این محصول می توانید به صورت آنلاین و یا تلفنی درخواست قیمت نایلون شیرینگ را از مرکز فروش باران پلاست داشته باشید.

ویژگی های پلاستیک شیرینگ

نایلون شیرینگ از جمله پلاستیک های صنعتی است که از نوعی مواد پلیمری پلاستیکی تولید می شوند. نایلون های شیرینگ بسته بندی طوری طراحی شده اند که تحت درجه حرارت بالا، تغییر وضعیت داده و بدین وسیله کالا را به صورت وکیوم بسته بندی می کند. عامل مهمی برای تعیین قیمت پلاستیک شیرینگ وجود دارد که در اینجا قصد اشارۀ مختصری به آنها داریم تا بتوانید با نگاهی دقیق اقدام به خرید بهترین نایلون بسته بندی نمائید.

مقاومت بالا در برابر ساییدگی، برخورداری از ماهیت الاستیسیته یا همان انعطاف پذیری بالا، جلوگیری از نفوذ ذرات گرد و خاک معلق در هوا، عایق رطوبت و آب، وزن سبک، استحکام در برابر ضربه برخی از مهمترین عوامل تعیین کنندۀ قیمت نایلون شیرینگ محسوب می شوند که نقش قابل توجهی بر روی طول عمر بسته بندی محصولات خواهد داشت.

نکتۀ مهمی که در رابطه با خرید پلاستیک بسته بندی وجود دارد، انتخاب مناسب ترین نوع نایلون می باشد که متناسب با ابعاد کالا و طول عمر ماندگاری و مصرف آن صورت می گیرد. در صورت عدم آگاهی نسبت به این موضوع می توانید از تخصص پرسنل مجرب فروش شرکت باران پلاست بهره گیرید.

قیمت نایلون شیرینگ

قیمت رول نایلون شیرینگ

قیمت رول نایلون شیرینگ به متراژ رول و ضخامت پلاستیک بستگی دارد. به طور کلی پلاستیک شیرینگ روده ای توسط شرکت تولید کنندۀ باران پلاست در دو حالت تک لایه و دو لایه یا همان تونلی تولید و به بازار عرضه می شوند. موارد کاربرد نایلون های بسته بندی شیرینگ برای بسته بندی مصالح ساختمانی، کارتن، بسته بندی انواع کنسرو، پت نوشیدنی ها، پشم شیشه، صنعت داروسازی، مواد لبنیاتی و غیره به کار برده می شوند.

از دیگر مشخصات ساختاری پلاستیک شیرینگ روده ای می توان به رنگ شفاف آن اشاره کرد که توسط شرکت باران پلاست با عرض رول 20 الی 130 سانت با ضخامت تک لایه ای 0.7 الی 0.30 میکرون و همچنین ضخامت دو لا با سایز 0.6 الی 0.50 میکرون تولید و آمادۀ سفارش گیری می باشد.

همچنین این مجموعه، قادر به تولید رول نایلون شیرینگ بسته بندی سفارشی است که سایز طول و عرض و ضخامت منطبق با نیاز مشتری باشد. در نتیجه آن قیمت تولید نایلون شیرینگ سفارشی نیز به نسبت قیمت پلاستیک شیرینگ بسته بندی آمادۀ عرضه، مقداری گران تر خواهد بود.

تمام نایلون های شیرینگ بسته بندی مجموعه، قابلیت به کار گیری آنها در دستگاه های تمام اتومات و یا نیمه اتوماتیک و همچنین دستی وجود دارد. بدین وسیله متقاضیان به سهولت می توانند متناسب با کاربردی که از این پلاستیک دارند، اقدام به خرید و سفارش نایلون بسته بندی نمایند.

بر اساس جنس و سایز کالای مورد نظر می توانید برای دریافت لیست قیمت آنلاین نایلون شیرینگ و یا قیمت نایلون استرچ با واحد فروش شرکت باران پلاست تماس بگیرید. با توجه به بی ثبات بودن نرخ ارز و همچنین قیمت مواد اولیۀ پلیمری پلاستیکی تولید پلاستیک های بسته بندی، قیمت نایلون های بسته بندی بی ثبات می باشد.

قیمت نایلون شیرینگ متری مشخص می شود و بر اساس آن بسته بندی پلاستیک به صورت رولی در دسترس مشتریان قرار گرفته می شود. بدین وسیله متناسب با نیاز مصرفی، با قیمت ارزان و کیفیت بالا پلاستیک شیرینگ مورد نیاز بسته بندی مجموعه را خریداری کنید.

قیمت پلاستیک شیرینگ در تهران

قیمت پلاستیک شیرینگ در تهران ممکن است متغیر باشد چون نرخ بازار به نسبت شرکت تولید کنندۀ اصلی لفاف های بسته بندی گران تر می باشد. از این رو اگر نیاز به خرید عمده و حجم بالای نایلون های بسته بندی دارید، می توانید با قیمت ارزان تر از بازار از طریق شرکت تولید کننده خریداری نمائید.

تغییر حالت نایلون های شیرینگ در دمای 160 الی 220 درجۀ سانتی گراد می باشد. برای تولید این نوع پلاستیک ها از مواد پلی اتیلن با چگالی اندک با نام LDPEL استفاده می شود. اولین بار این نوع نایلون ها در سال 1935 به واسطۀ فردی به نام کاروترز کشف شد و با گذشت زمان تلاش نمودند که بتوانند با استفاده از مواد اولیۀ مرغوب اقدام به تولید پلاستیک شیرینگ با کیفیت بالا نمایند.

برای دریافت لیست قیمت نایلون شیرینگ، می‌توانید درخواست خود را از طریق اینترنت و فکس به کارشناس فروش شرکت باران پلاست ارسال کنید. توجه به اهمیت کاربرد نایلون، باعث شده تا شرکت های تولید کننده محصولات مواد غذایی و صنعتی بتوانند از مزایای تکنولوژی پیشرفته در جهت ارائه محصولات

با کیفیت بالا بهره می گیرند. فروش رول نایلون شیرینگ بسته بندی نیز در همین راستا در اختیار تولیدکنندگان قرار گرفته می شود تا بتوانند به صورت شکیل و زیبا کالاهای تولید شده را بسته بندی نموده و به بازار عرضه کنند.

قیمت رول نایلون شیرینگ بر اساس متراژ رول، ضخامت و سفارشی بودن آنها تعیین می شود. بدین ترتیب مجموعه هایی که نیاز کمتری به پلاستیک شیرینگ روده ای برای امور بسته بندی نیاز دارند، می توانند رول هایی با متراژ کمتر را با همان کیفیت و قیمت ارزان خریداری کنند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :