02155291070-1

قیمت پلاستیک شناژ

9 / 10
از 11 کاربر

قیمت پلاستیک شناژ به کیفیت مواد اولیۀ تشکیل دهندۀ نایلون و همچنین طول و عرض این محصول بستگی دارد. برای خرید و سفارش پلاستیک شناژ یا همان نایلون فنداسیون می توانید با مرکز فروش شرکت باران پلاست ارتباط برقرار کنید. باران پلاست بیش از 30 سال است که دارای تولیدی پلاستیک شناژ می باشد و توانسته با یکی از پیشگامان تولیدکنندگان بزرگ در حوزۀ فروش نایلون پی یا همان فنداسیون در سطح کشور باشد. در حال حاضر این شرکت با هدف مشتری مداری توانسته با بهترین قیمت پلاستیک شناژ را به همراه تضمین کیفیت به فروش برساند.

ویژگی های پلاستیک شناژ

پلاستیک شناژ همان نایلون فنداسیون یا بتن ریزی می باشد. کاربرد اصلی نایلون پی برای جلوگیری از خروج آب بتن در فنداسیون سازه های ساختمانی می باشد. همچنین با خرید و به کارگیری پلاستیک شناژ به سهولت می توان از ریزش سنگ و خاک به داخل ملات فنداسیون و بتن جلوگیری کرد و بدین وسیله بتوان کیفیت اصلی بتن را حفظ کرد.

با توجه به کاربرد گسترده ای که نایلون فنداسیون در پروژه های ساختمانی دارد، پیمانکاران اجرای پروژه با مناسب ترین قیمت پلاستیک شناژ را خریداری می کنند که متناسب با بودجۀ در نظر گرفته شده باشد.

قیمت پلاستیک شناژ

نکتۀ مهمی که در رابطه با خرید پلاستیک فنداسیون وجود دارد، داشتن کیفیت بالا برای این محصول می باشد. به دلیل کاربرد این نوع نایلون در اجرای پروژه های فنداسیون بندی و بتن ریزی، باید دارای استحکام قابل قبولی باشد که تحمل فشار وارده را داشته باشد و به راحتی پاره و سوراخ نشود. در واقع کاربرد مهم نایلون شناژ، عایق بودن آن می باشد و برای خریدار حائز اهمیت است.

همانطور که در متن بالا به آن اشاره کردیم، مهمترین فاکتور قیمت پلاستیک شناژ داشتن کیفیت بالا برای این محصول می باشد که از مواد اولیۀ مرغوب تولید شده باشد.

فروش نایلون بتن ریزی با بهترین قیمت

شرکت باران پلاست به عنوان تولید کننده نایلون فنداسیون در سال 1367 فعالیت حرفه ای مجموعۀ خود را آغاز کرد. هر چه از زمان راه اندازی مجموعۀ خود می گذشت، تلاش می نمود بر تنوع محصولات پلاستیکی مجموعۀ خود بیفزاید و بتواند به اقتصاد و صنعت بسته بندی داخلی کمک شایانی نماید. در همین راستا متناسب با نیاز بازار با حداقل قیمت پلاستیک شناژ را به مشتریان می فروخت تا بتواند تولیدی محصولات پلاستیکی خام را با افزایش تعداد محصولات گسترش دهد.

فروش نایلون بتن ریزی با بهترین قیمت را در سطح بازار، توسط شرکت های تولید کنندۀ معتبر شاهد هستیم. به عبارتی با خرید نایلون فنداسیون از کارخانۀ تولید کننده می توانید با قیمت ارزان پلاستیک شناژ را انجام دهید که بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

هنگام ساخت سقف های کامپوزیتی از نایلون شناژ برای قسمت زیر بتن کف سقف و روی ورق های فلزی به کار برده می شود که بتوانند سطح کامل سقف را پوشانده و درز بندی کاملی داشته باشند. استفاده از این محصول می تواند خیلی از اضافه کاری ها را حذف کرده و در نتیجۀ آن بتوان به درستی و تمیزکاری عملیات فنداسیون بندی و کامپوزیت سقف را انجام داد.

قیمت رول پلاستیک شناژ

قیمت رول پلاستیک شناژ به ابعاد و کیفیت نایلون تولید شده بستگی دارد. همانطور که می دانید فروش نایلون های شناژ به صورت رولی با متراژ 20، 30، 40، 50 و ... متری می باشند. شرکت باران پلاست به طور کلی در سه دسته بندی با مواد اولیۀ درجه 1، 2 و 3 محصولات پلاستیک شناژ را تولید و روانۀ بازار می کند. فروش نایلون پی با کیفیت درجه 2 و 3 رایج می باشد ولی باران پلاست با توجه به تقاضای مشتری قادر به تولید این نوع پلاستیک با مواد اولیۀ مرغوب درجه یک می باشد. در این صورت قیمت پلاستیک شناژ درجه دو و سه ارزان تر از نایلون درجه یک می باشد.

لازم به ذکر است که انتخاب توسط مشتری صورت می گیرد. بنابراین بر اساس نیاز خریدار، تولید رول نایلون فنداسیون صورت می گیرد. همانطور که می دانید کاربرد عمدۀ پلاستیک شناژ برای عایق بندی محل بتن ریزی و پی ریزی ساختمان صورت می گیرد و معمولاً به رنگ مشکی تولید می شود.

هنگام خرید نایلون های پی باید توجه داشته باشید که قیمت نایلون شناژ پس از کیفیت حائز اهمیت است. به دلیل کاربرد مهمی که این پلاستیک در پروژه های فنداسیون بندی دارد، نوع نایلونی که زیر کار استفاده می شود باید از کیفیت و مقاومت بالا برخوردار باشدکه تحمل فشار روی خود را داشته باشد.

خرید پلاستیک شناژ با قیمت ارزان و بی کیفیت می تواند تمام زحمات شما را از بین ببرد و کیفیت اجرای کاری شما را تحت تأثیر قرار دهد.

قیمت نایلون شناژ ضخیم

همانطور که پیش از این به آن اشاره کردیم، امکان خرید سفارشی نایلون از شرکت تولید کننده امکان پذیر می باشد. شرکت باران پلاست نیز با داشتن سال های طولانی در حوزۀ تولید محصولاتی پلاستیکی، قادر به تولید انواع نایلون صنعتی و ساختمانی به صورت سفارشی و نیاز مشتریان می باشد.

با این تفاسیر قیمت پلاستیک شناژ ضخیم به نسبت قیمت نایلون شناژ درجه سه ممکن است قیمت بیشتری داشته باشد. نیاز به یادآوری است، به طور کلی قیمت عرضۀ مستقیم پلاستیک فنداسیون و سایر محصولات نایلونی از شرکت تولید کننده بسیار ارزان تر از سطح بازار و با واسطه خواهد بود.

همچنین قیمت سفارش اینترنتی پلاستیک شناژ یا همان فنداسیون، مقرون به صرفه تر از مراجعۀ حضوری به شرکت تولید کننده می باشد، بخصوص برای افرادی که در شهرستان ها نیاز به این نوع پلاستیک پی دارند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :