02155291070-1
10 / 10
از 2 کاربر

فروش نایلون شیرینگ

فروش نایلون شیرینگ به منظور بسته بندی اقلام به صورت کامپکت انجام می گیرد. شرکت باران پلاست دارای سابقۀ طولانی در حوزۀ تولید و پخش انواع نایلون بسته بندی چون پلاستیک شیرینگ، حبابدار، استرچ و غیره در سطح کشور می باشد. پلاستیک شیرینگ دارای یک سری ویژگی های ساختاری خاص است که موجب متمایز ساختن این نوع نایلون نسبت به دیگر لفاف های بسته بندی شده است.  در همین راستا فروش نایلون شیرینگ مورد استقبال شرکت های تولید کنندۀ کالا قرار گرفته است.

فروش نایلون شیرینگ چند لایه ای

استقبال از خرید و فروش نایلون شیرینگ به دلیل ویژگی های خاص این محصول است. از مهمترین ویژگی های پلاستیک شیرینگ می توان به شفافیت، استحکام بالا، کیفیت عالی و ممانعت از نفوذ گرد و غبار و آب اشاره نمود. نایلون شیرینگ تحت حرارت بالای 160 الی 220 درجه سانتی گراد، تغییر حالت داده و بدین وسیله کالا را به صورت وکیوم بسته بندی می کند.

فروش رول نایلون شیرینگ به صورت تک لا، دو لا و یا مطابق با نیاز مشتریان چند لایه ای صورت می گیرد. کاربرد رول پلاستیک شیرینگ با استفاده از دستگاه های دستی، تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک انجام می گیرد.

ابعاد ضخامت نایلون شیرینگ تک لا برابر با 70 میکرون الی 350 میکرون و نایلون شیرینگ دو لا یا تونلی برابر با 60 میکرون الی 500 میکرون صورت می گیرد. البته متناسب با نیاز مشتریان، شرایط فروش نایلون شیرینگ سفارشی توسط مجموعه های تولید کننده و عرضه کنندۀ لفاف های بسته بندی امکان پذیر می باشد.

امروزه کاربرد گستردۀ نایلون های بسته بندی شیرینگ شفاف و رنگی را می توان جهت بسته بندی محصولات متنوعی چون انواع کنسرو، لوازم آرایشی و بهداشتی، مصالح ساختمانی، بسته بندی شیشه های سکوریت، بسته بندی محصولات لبنی، صنایع مواد غذایی، عرضۀ قطعات خودرو، عرضۀ پشم شیشه و غیره مشاهده نمود. 

باران پلاست، مرکزی صاحب نام در فروش نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ، یکی از مهمترین نایلون‌های بسته‌بندی در خطوط تولیدی محصولات مختلف می‌باشد. در صورت تمایل به خرید این محصول، پیشنهاد می‌شود با کارشناسان باران پلاست به عنوان متخصصین فروش نایلون شیرینگ، تماس حاصل نمایید. 

تمایز و مزایای فروش نایلون شیرینگ

جهت کسب آگاهی بیشتر در حوزه تمایز و مزایای نایلون شیرینگ، می‌توانید با متخصصین باران پلاست به عنوان نمایندگان فروش نایلون شیرینگ، ارتباط گیرید. با این حال، در نظر داشته باشید که مهمترین تمایز نایلون‌های شیرینگ با انواع دیگر نایلون‌ها، قابلیت فرم پذیری آن در برابر دما می‌باشد. همانطور که می‌دانید هر نایلونی در صورت قرارگیری در معرض حرارت، ذوب می‌شود. این در حالیست که نایلون شیرینگ، در صورت قرار گرفتن در معرض حرارت، حالت انقباض به خود گرفته و دور هر محصولی که پیچیده می‌شود، شکل و فرم همان محصول را به خود می‌گیرد. از مهمترین مزیت‌های استفاده از نایلون شیرینگ جهت بسته بندی وکیوم، می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • استحکام بالا در برابر فشار زیاد.
  • وزن سبک
  • بسته بندی محصول به بهترین شکل ممکن
  • عدم اعمال وزنی اضافه به محصول جهت حمل و نقل.

فروش نایلون شیرینگ

کاربرد نایلون شیرینگ

با این حال، رایج ترین نوع کاربرد نایلون شیرینگ، مربوط به صنایع تولید محصولات غذایی و نوشیدنی می باشد ! وجهت محافظت از محصول در برابر هر گونه رطوبت، حشرات و گرد و غبار می‌باشد. از دیگر صنایع استفاده از این نایلون جهت بسته بندی وکیوم می‌توان به صنایع تولیدی زیر اشاره داشت:

  • قطعات خودرو.
  • شیشه‌های سکوریت.
  • پالت بندی کاشی و سرامیک.

جهت کسب آگاهی بیشتر در زمینه انواع کاربرد نایلون شیرینگ، می‌توانید با متخصصین باران پلاست به عنوان نمایندگان فروش نایلون شیرینگ، ارتباط گیرید.

معتبرترین شرکت فروش نایلون شیرینگ

در نظر داشته باشید که خرید انواع با کیفیت این نایلون تنها در صورتی امکان پذیر است که از مراکز معتبر و شناخته شده، اقدام به خرید نمایید. در همین راستا، باران پلاست با داشتن سابقه‌ای طولانی در این حوزه، یکی از معتبرترین شرکت‌های فروش نایلون شیرینگ است. که توانسته است خشنودی بسیاری از مشتریان صنعتی را برای مجموعه خود به همراه آورد. شما نیز در صورت قصد خرید این محصول، می‌توانید به باران پلاست به عنوان بهترین مرکز فروش نایلون شیرینگ، اعتماد کرده و فرایند خرید خود را پیگیری نمایید.

بهترین شرکت فروش نایلون شیرینگ

جهت اطلاع از انواع محصولات بهترین شرکت فروش نایلون شیرینگ، پیشنهاد می‌شود با کارشناسان باران پلاست ارتباط گیرید. شایان ذکر است که مطالعه ادامه مطلب، در شناخت انواع نایلون شیرینگ، بسیار مثمر ثمر می‌باشد. 

به طور کلی، هدف بسته بندی صنعتی، حفاظت از کالاهای صنعتی در حین نگهداری یا حمل و نقل بوده! و عموما برای حفظ و  نگهداری مقادیر زیادی کالا، از زباله های خطرناک گرفته تا مواد غذایی، طراحی شده است. لازم به ذکر است که بسته‌بندی صنعتی از نظر مقیاس و مواد مصرفی، با بسته بندی‌های تجاری که در فروشگاه‌ها مشاهده می‌کنید، متفاوت است!

ماهیت و مزایای نایلون شیرینگ

جهت شناخت بهتر ماهیت و مزایای نایلون شیرینگ، می‌توانید با کارشناسان باران پلاست به عنوان متخصصین فروش نایلون شیرینگ، ارتباط برقرار نمایید. شایان ذکر است که نایلون شیرینگ، از جمله پرکاربردترین نایلون‌های بسته بندی در خطوط تولید است که به سرعت در برابر دما تغییر شکل داده و فرم و شکل محصول بسته بندی را به خود می‌گیرد. لازم به ذکر است که از مهمترین مزایای نایلون شیرینگ نسبت به نایلون معمولی، می‌توان به این نکته اشاره کرد که این نایلون‌ها، نسبت به نایلون‌های معمولی از قابلیت شکل پذیری بالایی در برابر گرما برخوردار بوده و از این حیث در صادرات و تجارت محصولات مختلف، جایگاه ویژه‌ای دارند. همچنین نسبت به نایلون‌های معمولی از قابلیت تحمل وزن و فشار بسیار بیشتری برخوردار می‌باشند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :