02155291070-1
3 / 10
از 1 کاربر

لیست قیمت انواع نایلون حبابدار

قیمت نایلون حبابدار به عوامل متعددی بستگی دارد و در اینجا قصد داریم به صورت اختصاصی به ویژگی، کاربرد و قیمت نایلون های حبابدار بپردازیم. شرکت باران پلاست بیش از چند دهه دارای سابقۀ تولید و پخش انواع لفاف بسته بندی چون نایلون حبابدار به صورت چند لایه ای می باشد. یکی از نیازهای اساسی جامعه، استفاده از نایلون حبابدار ضربه گیر است که به واسطۀ آن می توان اقلام مختلف را به سهولت بسته بندی نمود.

قیمت انواع نایلون حبابدار

همانطور که در ابتدا بدان اشاره نمودیم، قیمت انواع نایلون حبابدار بر اساس ضخامت، مدل و سایز حباب مشخص می شود. امروزه فروش نایلون حبابدار به صورت رولی و کیسه ای انجام می گیرد. هر چه تعداد لایه های تشکیل دهندۀ رول نایلون حبابدار بیشتر شود، میزان ضخامت این پلاستیک افزایش پیدا می کند و مقاومت بیشتری در برابر ضربه و پارگی خواهد داشت.

جهت اطلاع از قیمت کیسه نایلون حبابدار و یا قیمت نایلون حبابدار رولی با ضخامت های مختلف می توانید با دفتر فروش باران پلاست تماس حاصل فرمائید.

نایلون حبابدار ضربه گیر به عنوان یکی از پرکاربردترین پلاستیک هایی است که جهت بسته بندی اقلام و وسایل خانگی هنگام اسباب کشی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. امروزه استفاده از پلاستیک حبابدار باعث کاهش صدمات احتمالی حین عملیات حمل و نقل اقلام می شود. با توجه به اینکه قیمت پلاستیک حبابدار ممکن است نسبت به نایلون های معمولی بیشتر باشد ولی متناسب با کاربردی که دارد، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

از این رو کارخانجات، شرکت ها، کارگاه های کوچک و بزرگ و عموم مردم می توانند از مزایای نایلون حبابدار جهت سالم نگه داشتن کالاهای شکستنی و حساس چون ظروف شیشه ای و چینی، لوستر، دستگاه های پزشکی و آزمایشگاهی، وسایل خانگی، تجهیزات دیجیتالی و غیره استفاده نمود.

جهت خرید نایلون های حبابدار با قیمت ارزان می توانید با کارشناسان فروش باران پلاست تماس حاصل فرمائید.

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :