02155291070-1
10 / 10
از 1 کاربر

نایلون قالیشویی

نایلون قالیشویی از دیگر پلاستیک هایی است که توسط شرکت های تولید کنندۀ لفاف بسته بندی تولید و به بازار عرضه می شود. شرکت باران پلاست به صورت تخصصی در عرصۀ تولید و فروش انواع پلاستیک بسته بندی از جمله انواع نایلون قالیشویی فعالیت دارد. فرش از جمله محصولات صنایع دستی است که در تمام منازل ایرانی مورد استفاده قرار گرفته می شود. هنگام خرید و فروش قالی، مهمترین دغدغه ای که عرضه کنندگان و یا مجموعه های شستشوی فرش با آن روبرو هستند، مسئله بسته بندی فرش است. در همین راستا خرید نایلون قالیشویی بهترین راهکار خواهد بود.

فروش نایلون قالیشویی

فروش نایلون قالیشویی به صورت رولی و کاوری صورت می گیرد. استفاده از پلاستیک جهت بسته بندی فرش و قالی، می توان این کالای مهم و حساس را نسبت به شرایط محیطی ایمن نگه داشت. کاور پلاستیک قالیشویی بهترین لفاف و پوشش جهت حفاظت از این کالای ارزشمند است و امکان حمل و نقل فرش را راحت تر می نماید.

جهت تولید نایلون قالیشویی از مواد پلیمری شیمیایی مرغوب استفاده می شود. این نوع پلاستیک به صورت عریض و با ضخامت بالا تولید می شود چون استحکام لازم جهت تحمل وزن سنگین قالی را هنگام حمل و نقل داشته باشد. بدین وسیله نایلون به سهولت پاره و یا سوراخ نمی شود و قالی را از آسیب های خارجی ایمن نگه می دارد.

افرادی که در حوزۀ تولید فرش، خرید و فروش قالی و یا شستشوی فرش فعالیت دارند، می توانند از مزایای نایلون قالیشویی جهت تحویل سالم و بدون آسیب دیدگی قالی به مشتریان استفاده نمایند.

قیمت نایلون قالیشویی به ابعاد و ضخامت نایلون بستگی دارد. البته توجه داشته باشید توسط شرکت باران پلاست، امکان سفارش دهی چاپ روی نایلون قالیشویی نیز وجود دارد. بدین وسیله متناسب با نیاز مجموعۀ خود، با قیمت ارزان خرید و چاپ پلاستیک قالیشویی را به مجموعۀ باران پلاست بسپارید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :