02155291070-1
9 / 10
از 18 کاربر

نوار خطر

نوار خطر یکی از پرکاربردترین نایلون هایی است که به عنوان تجهیزات ایمنی، به منظور هشدار از مزایای آن استفاده می شود. شرکت باران پلاست از سال 1367 توانسته در حوزۀ تولید و عرضۀ مستقیم انواع پلاستیک صنعتی فعالیت داشته باشد که در لیست محصولات مجموعۀ خود توانسته تولید انواع نوار خطر را در رنگبندی های مختلف متناسب با نیاز بازار عرضه کند. تا کنون نوارهای خطر زرد را در محوطه های ساختمانی و خطرناک مشاهده کرده اید. استفاده از نوار خطر پلاستیکی به افراد کمک می کند که بتوانند محوطۀ خطر را مشخص نموده و بدین وسیله مانع از آسیب دیدگی افراد شوند.

تولید انواع نوار خطر

تولید نوار خطر به صورت رولی صورت می گیرد و شرکت های تولیدکننده نوار خطر تلاش می کنند که متناسب با کارایی و مصارف مختلف انواع نوار خطر پلاستیکی برای حوادث ساختمانی، برق گرفتگی، راه اندازی کابل فیبر نوری، لوله گاز و غیره را در رنگبندی های استاندارد زرد، سبز، شبرنگ و غیره تولید کنند.

خرید نوار خطر پلاستیکی برای پیمانکاران و مجریانی که در حال کارهای ساختمانی، احداث و خدماتی هستند، لازم و ضروری است. در واقع عابرین پیاده و رانندگان با مشاهدۀ نوارهای خطر زرد رنگ متوجه خطر می شوند و بدین وسیله مانع از وقوع حوادث ناگوار برای افرادی که در همان محوطه هستند، می شود.

برای خرید نوار هشدار دهندۀ زرد رنگ می توانید با مرکز فروش شرکت باران پلاست تماس بگیرید. این مجموعه با در اختیار داشتن مواد اولیۀ با کیفیت و همچنین دستگاه های پیشرفته تولید و چاپ قادر به تولید انواع نوار خطر می باشند.

تولید نوار خطر پلاستیکی با استفاده از مواد اولیۀ درجه یک، دو  و سه صورت می گیرد، که پایۀ اصلی آنها را مواد پلی اتیلن و pvc تشکیل می دهد. بنابراین متناسب با محل نصب نوارهای هشدار خطر می توانید با قیمت ارزان نوارهای خطر پلاستیکی زرد رنگ را خریداری کنید. به عنوان مثال برای نصب نوار خطر لوله گاز در فضای باز و زیر تابش نور خورشید، نیاز به استفاده از نوار خطر درجه یک می باشد که مقاومت بالایی در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی داشته باشند.

نوار خطر

خرید انواع نوار خطر و هشدار دهنده

استفاده از نوار اخطاری زرد رنگ به عنوان عامل هشدار دهنده در سراسر جهان شناخته شده می باشد و کاربرد بین المللی دارد. به همین دلیل برخی از شرکت های تولیدکنندۀ سلفون های صنعتی، اقدام به تولید و فروش انواع نوار خطر و هشدار دهنده می کنند چون از جمله ملزوماتی است که در پروژه های متعدد راهسازی، لوله کشی، کابل کشی، ساخت و ساز و غیره مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

در صورت نیاز به خرید نوار هشدار دهند، می توانید پیش از سفارش خرید، به صورت تلفنی و یا اینترنتی درخواست لیست قیمت انواع نوار خطر زرد رنگ را از کارشناسان فروش شرکت باران پلاست داشته باشید.

به طور معمول نوار خطر با اسامی نوار هشدار دهنده و نوار زرد خطر نیز در سطح بازار شناخته می شوند. در واقع با استفاده از نایلون خطر زرد رنگ، قصد حریم بندی منطقۀ خاصی را برای جلوگیری از تردد دارند. بدین ترتیب انواع نوار خطر زرد رنگ به منظور تعیین حریم بندی محوطۀ خطر، عدم ورود به فضای سبز، خطر برق گرفتگی، عدم ورود به صحنۀ جرم، محوطۀ عملیات آتش نشانی و ... به کار برده می شوند.

همچنین برخی از شرکت ها و ارگان ها متناسب با نیاز، تولید و چاپ نوار خطر سفارشی را از شرکت های تولید کنندۀ نوارهای خطر پلاستیکی دارند. بدین وسیله بتوانند علاوه برا اعلام خطر، لوگو و یا عبارت مخصوص خود را بر روی چنین نوارهایی در معرض دید مخاطبان خاص خود قرار دهند. با توجه به تنوعی که این محصول دارد، قیمت نوار خطر نیز متناسب با سطح کیفیت پلاستیک و نوشته های چاپ شده بر روی نوار مشخص می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت نوار خطر زرد رنگ آماده و سفارشی می توانید با شرکت باران پلاست تماس بگیرید.

نوار خطر

اهمیت فروش نوار خطر پلاستیکی

همانطور که از ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم، لازمۀ اجرای راه اندازی برخی از عملیات ها، خرید و تعبیۀ نوارهای خطر زرد رنگ می باشد که بدین وسیله بتوانند هشدار لازم را در خصوص حوادث ناگهانی که ممکن است در منطقه بوجود آید، متوجه سازند.

به عنوان مثال نوار خطر لوله گذاری به صورت اختصاصی برای عملیات های لوله گذاری، کابل کشی، عملیات های حفاری و زیرزمینی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. به طور معمول نصب نوار زرد خطر پلاستیکی در فاصلۀ 30 سانتی متری از محل اجرای عملیات صورت می گیرد. بدین وسیله با ایجاد این مانع برای فعالیت های زیرزمینی که احتمال ریزش سنگ و خاک وجود دارد، می توانند مانع از ورود افراد و تخریب تأسیسات حفاری شده شوند.

معمولاً عمر مفید نوار خطر لوله گاز و راهسازی که در مدت زمان طولانی در محل نصب می شوند، از مواد اولیۀ با کیفیت تولید می شوند که مقاومت بالایی در برابر رنگ پریدگی داشته باشند و غیر قابل تجزیه بوده و از خواص کششی لازم برخوردار می باشند.

لیست قیمت انواع نوار خطر

قیمت انواع نوار خطر را می توانید از طریق تماس با واحد فروش شرکت تولید کننده مطلع شوید. فروش نوار خطر پلاستیکی با رنگبندی زرد، سفید، سبز و حتی شبرنگ صورت می گیرد. البته نیاز به ذکر است تولید و فروش نوار خطر سفارشی نیز امکان پذیر می باشد. برای دریافت لیست قیمت نوارهای خطر می توانید با شرکت باران پلاست تماس حاصل فرمائید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :