02155291070-1
10 / 10
از 1 کاربر

کاور نایلون حبابدار

کاور نایلون حبابدار از دیگر انواع لفاف بسته بندی محسوب می شود. شرکت باران پلاست به صورت حرفه ای در زمینۀ تولید انواع پلاستیک حبابدار، شیرینگ، استرچ و دیگر محصولات نایلونی فعالیت می کند و از مواد اولیۀ مرغوب جهت تولید لفاف های بسته بندی استفاده می نمایند. این نوع نایلون دارای یک سطح صاف و یک سطح برجسته به صورت حبابی است که حالت ضربه گیر دارد.

قیمت کاور نایلون حبابدار

هنگام سفارش نایلون، توجه به ضخامت و مدل نایلون حائز اهمیت است و بدین وسیله می توان از میزان فشارهای وارده به کالاهای بسته بندی کاست و بهتر بتوان اقلام را نگهداری نمود. در واقع تعداد لایه های تشکیل دهندۀ پلاستیک حبابدار تأثیر مستقیم بر روی حفظ و نگهداری آنها خواهد داشت. استقبال کارخانجات از خرید کاور نایلون حبابدار به دلیل شکل کیسه ای بودن آن می باشد. با استفاده از این نوع پلاستیک، به سهولت می توان اقلام مختلف را در مدت زمان کوتاهی بسته بندی نمود.

کاربرد عمدۀ کاور نایلون حبابدار در امور بسته بندی در کارخانجات است. تولید کیسه نایلون حبابدار در ابعاد مختلف با حباب سایز کوچک و بزرگ صورت می گیرد. بدین ترتیب جهت بسته بندی کالاهایی با ابعاد بزرگ، خرید کاور پلاستیک حبابدار کاربردی تر خواهد بود.

قیمت کاور نایلون حبابدار به پارامترهای مهم چون سایز کاور، سایز حباب و میزان ضخامت آن بستگی دارد. توجه داشته باشید، متناسب با جنس و ابعاد کالا، بهترین کاور پلاستیکی ضربه گیر را خریداری کنید که قابلیت دفع ضربات شدید را حین جابجایی اقلام داشته باشد. 

اگر تمایل به خرید کاور نایلون حبابدار سفارشی هستید، می توانید با دفتر فروش شرکت باران پلاست تماس حاصل فرمائید. این مجموعه به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ در حوزۀ پلاستیک های بسته بندی در تهران مشغول به کار می باشد و متناسب با نیاز مشتریان قادر به عرضۀ انواع پلاستیک مطابق با سفارشات مشتریان با بهترین قیمت می باشند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :