02155291070-1
10 / 10
از 1 کاربر

انواع نایلون حبابدار از نوع ضربه گیر دولایه

مرکز خرید نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه

نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه ، یکی از پرکاربردترین و پرکاربردترین نایلون‌ها در بخش بسته بندی است! که اهمیت ویژه‌ای در حفاظت از اجسام ظریف و شکستنی دارد. لازم به ذکر است که باران پلاست به عنوان مرکز خرید نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه ، از جمله مراکز معتبر در عرضه و توزیع اینترنتی این نایلون می‌باشد.

 انواع کاربرد نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه

نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه ، در سال 1960، وارد بخش بسته‌بندی شد. مخترعان این بسته‌بندی، آلرد فیلدینگ و مارک شاوانز بودند. ایده این مهندسان در ابتدا،  استفاده از روکش حبابدار برای دکوراسیون منزل بوده و  قصد داشتند از آن به عنوان کاغذ دیواری استفاده کنند. هر چند این ایده با شکست مواجه شد. اما پس از آن، این محققان توانستند از نایلون حبابدار ضربه گیر دو لایه، یک ماده صنعتی استخراج نمایند!

نقش مهم نایلون حبابدار ضربه گیر

فکر کردن به بسته بندی بدون نایلون حبابدار ضربه گیر دو لایه، عملا غیرممکن است. چرا که حفاظت از ظریف‌ترین اجسام بدون استفاده از این نایلون ، غیر قابل تصور است. به طور حتم، هیچ تولید کننده‌ای تمایل ندارد که در وسط راه، محصولات خود را به دلیل شکستی پس گیرد. به عبارتی، تولیدکنندگان و صاحبان مشاغل مختلف برای ایمن نگه داشتن محصولات خود در طول حمل و نقل، بایستی از نایلون‌های حبابدار ضربه گیر ، از جمله نایلون‌ حبابدار ضربه گیر دولایه باران پلاست استفاده نمایند.  

نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه

نمایندگی عرضه و توزیع نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه

شایان ذکر است که باران پلاست به عنوان نمایندگی عرضه و توزیع نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه، همواره این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد که با خرید انواع نایلون‌های بسته بندی این مجموعه، به بهترین نایلون‌های بازار دسترسی خواهند داشت. بر همین اساس، در خرید از مجموعه باران پلاست تردید نداشته! و با اطمینان خاطری تمام از کیفیت و خوش قیمتی محصول، فرایند خرید خود از باران پلاست را پیگیری نمایید.

بهترین نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه

نایلون‌های حبابدار، از جمله مهمترین نایلون‌های حفاظتی است که معمولا در قالب های دو، سه و پنج لایه برای بسته بندی تولید می‌شوند. شایان ذکر است که جهت دسترسی به نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه، می‌توانید با کارشناسان باران پلاست تماس حاصل نمایید.

عملکرد نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه

همه ما حداقل یک بار در زندگی خود با آن "بازی" کرده‌ایم. این نایلون، یک ماده پلاستیکی پر از حباب است که در داخل بسته‌های مختلف، جهت محافظت از اشیاء، به خصوص اجسام شکستی، یافت می‌شود. به عبارتی، نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه، برای پرکردن فضاهای خالی و جلوگیری از برخورد اجسام داخل جعبه‌ها با یکدیگر در حین حمل و نقل استفاده می شود. اما فراتر از این استفاده، روکش حباب‌دار یک تسکین‌دهنده فوق‌العاده برای کاهش استرس است! به طور حتم، شما هم از ترکیدن پشت سر هم حباب‌های هوا در حین استراحت لذت برده‌اید! ارتباط با متخصصین باران پلاست، به طور حتم در شناخت عملکرد نایلون حبابدار ضربه گیر دو لایه می‌توان مثمر ثمر باشد.

مشخصات نایلون حبابدار ضربه گیر دو لایه

جهت کسب اطلاع بیشتر از ویژگی‌های نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه می‌توانید با متخصصین فروش باران پلاست تماس حاصل نمایید. در ادامه، به برخی از رایج‌ترین ویژگی‌های این نایلون پرداخته می‌شود.

  • نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه علاوه بر شفافیت و استحکام، به دلیل حباب‌هایشان می‌توانند ضربه‌ها را به خوبی تحمل کنند.
  • نایلون حبابدار ضربه گیر دو لایه دارای سطحی بسیار نرم و پر از حباب‌های هوا بوده و می‌توانند از محصولات بسته بندی در برابر ضربه و آسیب محافظت کنند.
  • این نایلون ها با حباب‌هایی در اندازه‌های مختلف از 5 تا 30 میلی متر تولید می‌شوند. مشتریان می توانند این محصول را به صورت قطعات برش داده شده، کیسه و همچنین روکش، خریداری نمایند.
  • این نایلون‌ها برای بسته بندی اشیاء ظریف و شکننده ، در مصارف خانگی و صنعتی و برای اهداف انتقال و جابه جایی محصول، استفاده می شوند.

مرکز معتبر فروش نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه

در نظر داشته باشید که باران پلاست به عنوان مرکز معتبر فروش نایلون حبابدار ضربه گیر دولایه، از جمله مراکز شناخته شده در توزیع بهترین نایلون‌های حفاظتی است. شما نیز می‌توانید در صورت نیاز به خرید نایلون حبابدار ضربه گیر دو لایه، با مشاورین باران پلاست تماس حاصل نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :